Contactgegevens

Harold Wisselink

Algemeen Directeur

Tel.: 0314-659 700
E-mail: h.wisselink@maco.eu

Tom Verbeek

Manager Sales

Tel.: 0314-659 700
E-mail: t.verbeek@maco.eu

Antoine Hussaarts

​Senior Account Manager

Tel.: 0314-659 700
E-mail: verkoop@maco.eu

Noord-West Nederland
Postcodegebied 1000-2899, 3400-3769 

Walter Wolterinck

Senior Account Manager

Tel.: 0314-659 700
E-mail: verkoop@maco.eu

Zuid-Oost Nederland
Postcodegebied 3770-3799, 5400-5499, 5700-7499

Andre Kerstens

Account Manager

Tel.: 0314-659 700
E-mail: verkoop@maco.eu

Zuid-West Nederland
Postcodegebied 2900-3399, 4000-5399, 5500-5699

Henk de Haan

Account Manager

Tel.: 0314-659 700
E-mail: verkoop@maco.eu

Noord-Oost Nederland
Postcodegebied 3800-3999, 7500-9999

Koen Vossers

​Verkoop Coördinator Dorpels

Tel.: 0314-659 700
E-mail: verkoop@maco.eu

Carolien Moorman

Verkoop binnendienst

Tel.: 0314-659 700
E-mail: verkoop@maco.eu

Postcodegebied: 2900-3399, 3770-3799, 4000-5399, 5400-5499, 5500-5699

Yvonne Roenhorst

Verkoopbinnendienst

Tel.: 0314-659 700
E-mail: verkoop@verkoop.eu

Postcodegebied: 1000-2899, 3400-3769, 3800-3999, 7500-9999

Mervyn Grievink

Technisch Adviseur/ Verkoop Binnendienst

Tel.: 0314-659 700
E-mail:    verkoop@maco.eu

 

Murat Cumen

Product Management Innovatie (PMI) / Data Engineer

Tel.: 0314-659 700
E-mail: m.cumen@maco.eu

Geraldien Mulder

Boekhouding/Secretariaat/P&O

Tel.: 0314-659 700
 E-mail: g.mulder@maco.eu, boekhouding@maco.eu

Jarno Jansen

​Business engineer & IT system administrator

Tel.: 0314-659 700
E-mail: j.jansen@maco.eu

Floran Schurink

​Marketing

Tel.: 0314-659 700
E-mail: f.schurink@maco.eu, marketingnl@maco.eu