Contactgegevens

Harold Wisselink

Algemeen Directeur

Tel.: 0314-659 700
e-mail: h.wisselink@maco.eu

Tom Verbeek

Manager Sales

Tel.: 0314-659 700
e-mail: t.verbeek@maco.eu

Antoine Hussaarts

​Senior Key-Account-manager & Business Developer

Tel.: 0314-659 700
e-mail: verkoop@maco.eu

Noord, Noord-West Nederland,
postcodegebied 1000-3699, 8200-9399, 9700-9999.

Walter Wolterinck

Key Account Manager

Tel.: 0314-659 700
e-mail: verkoop@maco.eu

Noord-Oost Nederland,
postcodegebied 3700-3999, 6500-8199, 9400-9699.

Andre Kerstens

Technisch adviseur, buitendienst

Tel.: 0314-659 700
e-mail: verkoop@maco.eu

Zuid-Nederland,
postcodegebied 3200-3399, 4000-6499.

Gerjan Veenhuis

Accountmanager/WeVo

Tel.: 0314-659 700
e-mail: g.veenhuis@maco.eu

Koen Vossers

​Verkoop/WeVo

Tel.: 0314-659 700
e-mail: k.vossers@maco.eu

Carolien Moorman

Verkoop binnendienst

Tel.: 0314-659 700
e-mail: c.moorman@maco.eu

Yvonne Roenhorst

Verkoopbinnendienst

Tel.: 0314-659 700
e-mail: y.roenhorst@maco.eu

Mervyn Grievink

Technisch adviseur, binnendienst

Tel.: 0314-659 700
e-mail: m.grievink@maco.eu

Murat Cumen

Product Management Innovatie (PMI) / Data Engineer

Tel.: 0314-659 700
e-mail: m.cumen@maco.eu

Geraldien Mulder

Boekhouding/Secretariaat/P&O

Tel.: 0314-659 700
e-mail: g.mulder@maco.eu, boekhouding@maco.eu

Jarno Jansen

​Business engineer & IT system administrator

Tel.: 0314-659 700
e-mail: j.jansen@maco.eu

Floran Schurink

​Marketing

Tel.: 0314-659 700
e-mail: f.schurink@maco.eu, marketingnl@maco.eu